Witamy

Doradztwo inwestycyjne oraz zarządzanie procesem budowlanym

Firma SL Projekt oferuje szeroki wachlarz usług związany z doradztwem techniczno-inwestycyjnym oraz projektowaniem w branży budowlanej. Kadrę tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu, realizacji oraz zarządzaniem procesem budowlanym. Dzięki temu zapewniamy Inwestorom gwarancję optymalizacji kosztów, maksymalne wykorzystanie atutów nieruchomości oraz sukces inwestycyjny. Ofertę naszą kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i instytucji.

Dlaczego my?

kompleksowe rozwiązania

SL Projekt oferuje swoim Klientom kompleksowe rozwiązania z dziedziny budownictwa zarówno mieszkaniowego, jak i infrastrukturalnego. Pomagamy w wyborze nieruchomości pod przyszłą inwestycję, przygotowujemy kompletny projekt budowlany, uzyskujemy prawomocną decyzję pozwolenia na budowę oraz realizujemy inwestycję.

czytaj więcej

Finansowanie

Murator FINANSE Niezależni Doradcy Kredytowi

Z myślą o naszych Klientach, którzy budowę zakupionego projektu finansują kredytem, nawiązaliśmy współpracę z Murator FINANSE. Wybraliśmy firmę niezależną i nie powiązaną kapitałowo z żadnym bankiem, co daje gwarancję obiektywnego doradztwa.

czytaj więcej
...